Почекайте
завантаження...
2017 / 10 / 29 Увага! Новий розпорядок занять у ДВНЗ "КНУ"!

Увага! Новий розпорядок занять у ДВНЗ "КНУ"!

2017 / 10 / 06 Вітаємо з 95-ю річницею від дня заснування Криворізького національного університету!

Шановні студенти, проректори, декани, доктори та кандидати наук, старші викладачі, асистенти, навчально-допоміжний і господарчий персонал!

Вітаємо всіх вас з нагоди 95-ої річниці від дня заснування Криворізького національного університету!

2017 / 10 / 01 Підсумки ІІ-го (регіонального) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Команда нашого університету KNU_Tourists зайняла ІІ місце за результатами ІІ-го (регіонального) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який відбувся 15-16 вересня 2017. До складу команди входив студент нашої кафедри Сергій Коржовський.

2017 / 09 / 28 01.10.17 - Подорож берегами р. Інгулець та скелями МОДРу

До 95 річниці заснування університету та дня працівників освіти

IT HIKE

СКЕЛІ МОДРУ

2017 / 09 / 24 Початок занять за новим розкладом

До уваги студентів денної форми навчання. Заняття за оновленим розкладом розпочинаються з 25.09.2017 за другим тижнем.

2017 / 09 / 22 У КНУ почався набір слухачів на курси підготовки до вступу до ВНЗ

Шановні майбутні вступники!

Державний вищий навчальний заклад «КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» оголошує:

Набір слухачів на курси підготовки до вступу до вищих навчальних закладів за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з навчальних предметів: українська мова та література, математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, іноземна мова (за вибором).

2017 / 09 / 19 English speaking club (Free)

Запрошуємо безкоштовно тренувати свою англійську з американськими волонтерами! Зустріч відбудеться у приміщенні головного корпусу ДВНЗ КНУ, аудиторія 330 (о 15.30)

Кафедра автоматизації,
комп'ютерних наук і
технологій

© Криворізький Національний університет Кафедра АКНТ, 2016.